Get Adobe Flash player

skupinskaPrvi EDU rang turnir v tej sezoni, ki je potekal v Perugii  je za nami. Naši tekmovalci so si priigrali izjemne rezultate in osvojili odlična mesta v vseh disciplinah. Izjemna 1. mesta so si priborili v disciplinah Lucky Loser 501 DO, DYP izžrebani pari ter ekipno na Champions League. Odlično 2. mesto v disciplini Warm Up Cricket ter 3. mesto v EDU Ranking 501 DO - ženske.

 

Uradne discipline: 501 DO moški, 501 DO ženske, DYP izžrebane dvojice

 

Neuradne discipline: Warm Up Cricket, Warm Up 501 MO moški, Warm Up 501 MO ženske, Lucky Loser 501 DO moški, Lucky Loser 501 DO ženske

 

REZULTATI PETKOVEGA DOGAJANJA:

 

EDU Champions League

 

Skupina 1

 

1. kolo

Fidart Shot Bulls Team - Fidart Dream Team 4:9

Happy Game - Team Germany 1 2:11

Team Jeumatic Moselle - Spain 5:8

 

2. kolo

Team Germany 1 - Fidart Shot Bulls Team 12:1

Fidart Dream Team - Happy Game 10:3

Spain - Cyberdine Team Croatia 2:11

 

3. kolo

Cyberdine Team Croatia - Team Jeumatic Moselle 10:3

 

 

Mesto

Ekipa

Tekma

Zmaga

Poraz

Razlika

Točke

1.

Team Germany 1

2

2

0

23:3

6

2.

Cyberdine Team Croatia

2

2

0

21:5

6

3.

Fidart Dream Team

2

2

0

19:7

6

4.

Spain

2

1

1

10:16

3

5.

Team Jeumatic Moselle

2

0

2

8:18

0

6.

Fidart Shot Bulls Team

2

0

2

5:21

0

6.

Happy Game

2

0

2

5:21

0

 

Skupina 2

 

1. kolo
Fidart Aprutium Sagitta - Fidart Moby Dick 96  10:3
GA GA Energy - Team Germany 2  4:9

Team Sodiva Cote d'Or - Team Slovenija  5:8

 

2. kolo
Team Germany 2 - Fidart Aprutium Sagitta  7:6
Fidart Moby Dick 96 - GA GA Energy  8:5
Team Slovenija - Swiss Forward  10:3

 

3. kolo
Swiss Forward - Team Sodiva Cote d'Or  5:8

 

Mesto

Ekipa

Tekma

Zmaga

Poraz

Razlika

Točke

1.

Team Slovenija

2

2

0

18:8

6

2.

Team Germany 2

2

2

0

16:10

5

3.

Fidart Aprutium Sagitta

2

1

1

16:10

4

4.

Team Sodiva Cote d'Or

2

1

1

13:13

3

5.

Fidart Moby Dick

2

1

1

11:15

3

6.

GA GA Energy

2

0

2

9:17

0

7.

Swiss Forward

2

0

2

8:18

0

 

WARM UP CRICKET:

1. Boris Krčmar (CRO)

2. Bač Aleš (SLO)

3. Peter Klementy (SKV)

7. Martič Dragan (SLO)

 

WARM UP 501 MO MOŠKI:

1. Oto Zmelik (SVK)

2. Domenico D¨Amario (ITA)

3. Milan Štefanak (SKV)

13. Martič Dragan (SLO)

 

WARM UP - 501 MO ŽENSKE

1. Đurđica Delić (CRO)

2. Alena Vankova (ITA)

3. Jasna Šegvić (CRO)

 

 

REZULTATI SOBOTNEGA TEKMOVANJA

 

EDU RANKING 501 DO ŽENSKE:

1. Talita Biagetti (ITA)

2. Demise Bonafini (ITA)

3. Blatnik Zdenka (SLO)

 

EDU RANKING 501 DO MOŠKI:

1. Karsten Bott (GER)

2. Boris Krčmar (CRO)

3. Daniele Petri (ITA)

7. Kijamet Osman (SLO)

33. Bač Aleš (SLO)

49. Martič Dragan (SLO)

49. Šimenc Maksimilijan (SLO)

97. Petančič Boštjan (SLO)

 

DYP DVOJICE 501 DO:

1. mesto Kijamet Osman (SLO) & Duchi Paolo (ITA)

2. mesto Peter Klementy (SVK) & Tiziano Di Giorgio (ITA)

3. Barbara Saltori (ITA) & Arman Ertuer (GER)

7. mesto Stefanak Milan (ITA) & Bač Aleš (SLO)

9. mesto Petančič Boštjan (SLO) & Lambert Joanne (FRA)

9. mesto Šimenc Maksimilijan (SLO)& Bonafini Demise (ITA)

13. mesto Kallen Nathalie (SVI) & Martič Dragan (SLO)

 

LUCKY LOSER 501 DO MOŠKI:

1. mesto Kijamet Osman (SLO)

2. Arman Ertuer (GER)

3. Daniel Von Allmen (SUI)

17. mestu Bač Aleš (SLO)

17. Petančič Boštjan (SLO)

49. mesto Šimenc Maksimilijan (SLO)

 

LUCKY LOSER 501 DO ŽENSKE:

1. Vlasta Stankić (CRO)

2. Lucia Pocklanova (SVK)

3. Elisabeth Steinbach (AUT)

 

Vsem igralcem čestitke tudi iz strani ZEPS-a.

 

VSI REZULTATI:

Warm Up Cricket

Warm Up 501 MO - ženske

Warm Up 501 MO - moški

EDU Ranking 501 DO - ženske

EDU Ranking 501 DO - moški

Lucky Loser 501 DO - ženske

Lucky Loser 501 DO - moški

EDU DYP

 


Sorodne vsebine:


Ogled spletne stranii Ogled spletne strani Ogled spletne strani